't Zal wel weer iets héél stoms zijn, maar ik zie niet direct een oplossing.
Ik heb dus (als probeerseltje) de weg van mij thuis naar mijn werk met de tracklog van mijn 2610 bewaard, en nadien ingelezen in Mapsource. Ik heb het bestand nadien bewaard op mijn pc onder de heel toepasselijke naam "tracklogtest".
Nu wil ik van deze track een route maken, die ik dan in een volgend stadium nadien eventueel nog kan aanpassen in Maprource en terug kan uploaden naar mijn Garmin.
Als ik de gegevens verzend naar mijn Garmin, krijg ik daarop twee boodschappen te zien, eerst "verzenden waypoint data gereed", en daarna "verzenden tracklog data gereed". Maar in de Garmin vind ik dus niets terug
Graag een tip om van die tracklog een route te maken...
tracklogs omzetten naar route
Moderator: GVN
tracklogs omzetten naar route
Greetz,
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
Ik heb (spijtig genoeg) wel geen Garmin, maar wel een programmatje dat alles naar alles kan omzetten, dus stuur maar op en ik zend het terug als gdb-bestandje.
Ik denk wel als het een GPS-log is dat daar een "entry" per seconde instaat, dus zal ik het moeten laten opkuisen. Normarlewijs op 300m tss de punten, maar omdat de Garmin maar 500 points aankan, zal ik dit misschien iets ruimer moeten aanpakken (vb 500m of 1 km)
Ik denk wel als het een GPS-log is dat daar een "entry" per seconde instaat, dus zal ik het moeten laten opkuisen. Normarlewijs op 300m tss de punten, maar omdat de Garmin maar 500 points aankan, zal ik dit misschien iets ruimer moeten aanpakken (vb 500m of 1 km)
't is al een gdb-bestandjeStefken schreef:Ik heb (spijtig genoeg) wel geen Garmin, maar wel een programmatje dat alles naar alles kan omzetten, dus stuur maar op en ik zend het terug als gdb-bestandje.
Ik denk wel als het een GPS-log is dat daar een "entry" per seconde instaat, dus zal ik het moeten laten opkuisen. Normarlewijs op 300m tss de punten, maar omdat de Garmin maar 500 points aankan, zal ik dit misschien iets ruimer moeten aanpakken (vb 500m of 1 km)
Greetz,
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
ok, ik stuur 'm naar je privé e-mail adres.Stefken schreef:Stuur hem toch maar eesn op want ik kan dat bestandje eens visualizeren op een kaart en zien of er wel echte waypoints inzitten
bedankt.
Greetz,
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
-
- Berichten: 2652
- Lid geworden op: 04 nov 2004, 18:11
- Woonplaats: Essen -Wildert
- Locatie: Antwerpen
- Contacteer:
Misschien is dit de oplossing, kijk eens naar
http://www.motortouring.com/forum/6/for ... .asp?id=32
of stel de vraag op http://forum.gps.nl/
http://www.motortouring.com/forum/6/for ... .asp?id=32
of stel de vraag op http://forum.gps.nl/
ex- moto’s: Kawasaki GPZ600R - BMW F650GS - BMW R1150RT - BMW G650X Challenge - BMW R1200RT - BMW G450X - Vespa 300 GTS - Honda CRF250L
BMW F800GS
In inderdaad hetzelfde probleem, ik zal deze oplossing eens uitproberen.Pvde schreef:Misschien is dit de oplossing, kijk eens naar
http://www.motortouring.com/forum/6/for ... .asp?id=32
of stel de vraag op http://forum.gps.nl/
Thanx.
Greetz,
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
-
- Berichten: 432
- Lid geworden op: 02 feb 2005, 07:53
- Locatie: 2845 Niel
- Contacteer:
"Tracks" kan je van je 2610 naar je PC sturen, je kunt ze dan bekijken in Mapsource. Eventueel opslaan, of herbenoemen. Je kan ze ook naar je 2610 versturen, maar ...... ze staan dan NIET in je lijst met beschikbare route's ! Je stuurt een track naar je 2610, dus die komt in het "trackgeheugen" laten we maar zeggen.
Indien die track er al in stond, voor je hem opgeladen hebt naar je PC, zal het beschikbare geheugen van je pc verder volgeschreven worden, totdat het maximum bereikt is, daarna zal de eerste info overschreven worden (FIFO). Maar je track is eigenlijk origineel aan hetgeen je uit je 2610 hebt gehaald, op je scherm zul je enkel de kleine witte stipkes zien van je gereden route, en niet de paarse volglijn.
Indien die track er al in stond, voor je hem opgeladen hebt naar je PC, zal het beschikbare geheugen van je pc verder volgeschreven worden, totdat het maximum bereikt is, daarna zal de eerste info overschreven worden (FIFO). Maar je track is eigenlijk origineel aan hetgeen je uit je 2610 hebt gehaald, op je scherm zul je enkel de kleine witte stipkes zien van je gereden route, en niet de paarse volglijn.