Yep,
Ik heb een route gemaakt met vertrek punt en aankomstpunt op dezelfde plaats.
Na het uploaden naar mijn garmin 2610 heb ik het gesimuleerd rijden geactiveerd en dan vertrekt de rit en komt onmiddelijk op het eindpunt aan zonder de volledige route te simuleren.
Is dit normaal of heb ik een fout gemaakt
Bij een route met verschillend vertrek en aankomstpunt heb ik een normale simulatie
Houdoe
ex- moto’s: Kawasaki GPZ600R - BMW F650GS - BMW R1150RT - BMW G650X Challenge - BMW R1200RT - BMW G450X - Vespa 300 GTS - Honda CRF250L BMW F800GS
leg het eindpunt 10 meter voor het vertrekpunt.bij de vraag van je toestel of je de route gesimuleerd wil rijden staat er onder in dat kaderke een klein vierkantje,dit mag niet aangevinkt staan.de route herbegint dan als ze op het einde is .dit kan je probleem veroorzaken.
ferre
Hi Pvde,
De module voor gesimuleerd rijden staat volgens mij niet volledig op punt of is niet volledig mee geëvolueerd met de rest van de 2610. Als je de route selecteert en aktiveert op je 2610 kijk dan na of je viapunten in de lijst staan (menu/route/wijzig viapunten). Je zal zien dat, als je nu je route -in 't echt- gaat rijden, er geen probleem is. (Ga je de route gesimuleerd rijden dan verdwijnen al je viapunten ). Maar zoals reeds aangehaald, is het beter om start en aankomst een 500m uit elkaar te houden.
Het is ook niet logisch hé: je vraagt aan Truus om zo snel/kort mogelijk van 'hier' naar 'hier' te rijden en als ze dat doet ben je niet tevreden
Groetjes
Patrick V
R1150RT 2003 SP 2610
Lid van BMW Motor Club Vlaanderen
Een getrouwde man kan rustig zijn fouten vergeten; het is nergens voor nodig om ze met twee te blijven onthouden.
Alle, wie zo'n Garmin heeft maakt zich toch geen zorgen...
Serieus, als je een route gesimuleerd opstart en je gps zegt niet: komt niet overeen met de kaarten, dan heb je een probleem, anders loopt het feilloos, ik laat ze zelfs niet gesimuleerd vertrekken, gewoon ophalen, en als hij vraag gesimuleerd rijden, zeg ik nee, en ik voeg er aan toe ' en ik meen het deze keer'
dupliceer ze in mapsource
geef een lichtjes andere naam
stuur naar je gps
zo heb je een duplicaatje bij
zou me verwonderen dat je het ooit nodig hebt, maar zo heb je minstens een reservewiel bij
fluppie
Fluppie, bedankt voor deze handige tip !
Greetz,
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
fluppie schreef:Das graag gedaan hé, hamsterkes moeten geholpen worden, ocharme die beestjes
Prettig lang weekend
Fluppie
Hamsters ????
Ratten ja !!! In Peru is dat een lekkernij.
Grapje,
Al een geluk dat mijn dochter niet over mijn schouders meeleest
Greetz,
P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
Ik heb dit ook maar ingetikt als mijne jongste zoon het niet kon lezen.
Den Oudste plaagt hem daar altijd mee.
Ten slotte zijn het steense ratten in de volksmond.