Trypi gps
Moderator: GVN
-
- Berichten: 6
- Lid geworden op: 23 aug 2009, 14:49
Trypi gps
Als ik een gdb of gpx bestand download wordt deze wel geconverteerd naar een trb bestand maar krijg ik de track in rechte lijnen waardoor ik hem zelf nog moet maken in road tracer pro van tripy iemand een idee hoe dat komt ?
Re: Trypi gps
Dan is dat GPX/GDB bestand een route ,dan maakt Roadtracer er rechte lijnen van,
Als dat bestand GPX/GDB bestand een track is dan volgt hij de wegen en deze kan je dan als TRB bestand opslaan
Een GPX bestand kan een route ,een track of viapoints /waypoints zijn.of allemaal tegelijk.
je moet dan in Roadtracer bij bestand op openen klikken,
daar je GPX /GDB bestand zoeken en kijken in het popup scherm wat er verschijnt ,naar een bestand met enorm veel punten in,
dit is de track ,die heb je nodig.
Als die er niet is zul je daar eerst een track van moeten maken,dit kan perfect in basecamp.
Als dat bestand GPX/GDB bestand een track is dan volgt hij de wegen en deze kan je dan als TRB bestand opslaan
Een GPX bestand kan een route ,een track of viapoints /waypoints zijn.of allemaal tegelijk.
je moet dan in Roadtracer bij bestand op openen klikken,
daar je GPX /GDB bestand zoeken en kijken in het popup scherm wat er verschijnt ,naar een bestand met enorm veel punten in,
dit is de track ,die heb je nodig.
Als die er niet is zul je daar eerst een track van moeten maken,dit kan perfect in basecamp.
Je moet gelukkig zijn met wat je hebt ,en niet ongelukkig om wat je niet hebt
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben