Oosteliike Pireneeén

Op dit Forum kan u terecht met vragen en informatie uitwisselen over weekends, korte trips en reizen.
Er is een extra sub-forum bij met Reisverslagen.

Moderator: GVN

Forumregels
Indien u uw reisverslag na verloop van tijd gearchiveerd wil zien in het "Reisverslagen Forum", stuur een PB naar een moderator.!
Plaats reactie
arthurost
Berichten: 86
Lid geworden op: 16 mei 2007, 19:56
Locatie: Brasschaat

Oosteliike Pireneeén

Bericht door arthurost »

Sinds flink wat jaren verblijven wij van september tot april in het echte diepe zuiden van Frankrijk. We bengelen daar op de grens met Spanje, dus in de oostelijke Pyreneeën, tussen de zee en de hogere bergen. Na het succes van 2011, beter is misschien wel onmogelijk, wil ik voor de tweede maal, voor koppels die misschien wat meer tijd hebben en willen profiteren van de lage seizoensprijzen, een poging doen om nogmaals dat achtdaagsreisje, misschien wel reis, te organiseren eind september begin oktober (2012). Het weer is er dan meestal zeer goed en de dagen nog lang genoeg, zeker als je ’s avonds in het restaurant kunt genieten van een toch wel uitstekende spaanse keuken. Wij hebben er heel wat kilometers gefietst en gebromd, kennen er de kleinere en grotere banen en weten ook wel waar het mooi is. We bezoeken een paar pittoreske stadjes in beide landen, rijden door de prachtige natuur en gunnen ons de tijd om ervan te genieten. Opgelet dit is niet iets voor hardrijders en het is allemaal “On the road”. De ritten zijn niet overdreven lang maar bochten en hoogteverschillen zijn er zeker voldoende. De wegkwaliteit is gewoon uitstekend.We hebben op spaans grondgebied een naar ons gevoel prima verblijf gevonden. Splinternieuw en nog niet zo bekend. Jaren geleden was het enkel een piepklein restaurantje. Dank zij de kwaliteit is het een echt succesverhaal geworden.
Na de heenreis ( 1225 km.) die iedereen doet zoals hij wil, Gps-routes zijn verkrijgbaar, verzamelen we hier bij ons waar eventuele bestelwagen of trailer veilig kunnen worden achtergelaten. Kom je in de voormiddag aan dan is koffie en zelf gebakken brood voorhanden, de rest halen we in de supermarkt. Rond 14 uur rijden we dan samen naar het hotel (80 km.).
Meer info ? Zie clubjournaal.
arthurost
Berichten: 86
Lid geworden op: 16 mei 2007, 19:56
Locatie: Brasschaat

Re: Oosteliike Pireneeén

Bericht door arthurost »

Opgelet het gsm nummer in het clubjournaal is fout, moet zijn 0485640062. Eerlijkheidshalve, eigenschuld dikke bult.
Plaats reactie