Hallo,
wanneer ik mijn zumo 395lm gebruik in basecamp,en een route wil maken van belgie naar frankrijk of andersom.
dan heb ik op slechts de ene of andere kaart geen details, indien ik de route toch doortrek op de niet gedetaileerde kaart dan maakt de zumo er een zootje van.
kaarten op de zumo; europa ntu 2018.10 all zuid
"" " 2018.10 all noord en foursquare.
als ik routes maak op de zumo zelf dan werkt alles perfekt.
weet iemand hier raad mee?
dank bij voorbaat,
lgeen
basecamp routes
Moderator: GVN
basecamp routes
lgeen
-
- Berichten: 1161
- Lid geworden op: 22 mei 2010, 21:07
- Woonplaats: Oostduinkerke
- Locatie: W-VL
Re: basecamp routes
Denk dat je de 2018.10 kaart niet op je pc hebt staan. Gebruik JaVaWa GMTK eens op te kijken welke kaarten er op je pc geïnstalleerd zijn.
Bij installatie via GE heb je bij de 395 geen optie om ook op pc te installeren, je kan de kaart wel bij Waypoint downloaden voor gebruik in BC https://www.mywaypoint.nl/page/faq/artikel/367
Bij installatie via GE heb je bij de 395 geen optie om ook op pc te installeren, je kan de kaart wel bij Waypoint downloaden voor gebruik in BC https://www.mywaypoint.nl/page/faq/artikel/367
MG V35 Imola - BMW R1200RT - Zumo 590 - SP2820