Waterdicht pak bij Carrefour

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen rond kledij, handschoenen, laarzen, helmen en veiligheidsuitrusting.

Moderator: GVN

Plaats reactie
Paco
Berichten: 19
Lid geworden op: 17 mei 2006, 21:27

Waterdicht pak bij Carrefour

Bericht door Paco »

Hebben jullie in de folder van carrefour deze week de promotie gezien van het waterdicht pak voor 24,90€!!! :lol:
TonTon

Re: Waterdicht pak bij Carrefour

Bericht door TonTon »

Paco schreef:Hebben jullie in de folder van carrefour deze week de promotie gezien van het waterdicht pak voor 24,90€!!! :lol:
ja idd, maar het is één maat , dus als je "lange wapper" bent of "klein duimpje" :mrgreen:
karl2
Berichten: 21
Lid geworden op: 22 apr 2006, 20:48
Locatie: Kortenberg

Bericht door karl2 »

En het eerste echte waterdichte pak moet ik nog tegenkomen.

Al 2 regen-overall van Dainese versleten en altijd lekken aan mijn kruis.

Nu aan het rondrijden met jas en broek van Dainese en vandaag was het ook weeral van dat!

Ik ga beide combineren. Hopelijk haalt dat wat uit.
Koppel!!
Berichten: 3777
Lid geworden op: 15 apr 2005, 15:10
Locatie: Oost Vlaanderen

Bericht door Koppel!! »

YOO

M'n (vorig) regenpak (was zo'n regenoverall) heeft mij toch altijd droog gehouden, zelfs na een dagje van ong. 800km autostrade, met regen, felle regen, slagregen, motregen, euh, soit, 't was nie droog :roll: 't Ding was van bij HG, en heeft in der tijd zo'n 1600Bef gekost.

Heb nu een broek en vest apart, van bij Polo (Aken) en dat houdt me ook droog, is gewoon makkelijker om aan te doen, zo'n overall is precies een rondje met Hulk Hogan :lol:

Grtz, Philip!
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting..... . "holy crap, what a ride!"

Philz picz are here!

http://www.motoadventurestore.be

Philz movies are here! and here!

Alplutser 2006, 2007, 2008, 2009 & 2010! Alpenman en Marokkocrosser ;-)
bigmouth
Berichten: 15
Lid geworden op: 22 mei 2006, 20:41
Locatie: Stein

Bericht door bigmouth »

karl2 schreef:En het eerste echte waterdichte pak moet ik nog tegenkomen.

Al 2 regen-overall van Dainese versleten en altijd lekken aan mijn kruis.


misschien ut ventilukke kapot lekkage van binnen uit
Wie een kuil graaft voor een ander..............................heeft geen tij voor te GS'n

http://www.movie-world-forum.eu
CAT
Berichten: 174
Lid geworden op: 18 jul 2006, 13:07
Locatie: Waasland

Bericht door CAT »

Heb een regenvestje, broek, handschoenbeschers gehad van Richa. Deze waren volledig waterdicht en hadden aan de binnenzijde zo een rubbergevoel. Eens een Godganse dag mee in de regen gebold en alles is kurkdroog gebleven. Kweet niet of ze die nu nog verkopen. Mijn " waterdichte " botten daarintegen waren een spons. Wegen kapot gaan ritssluiting nu vervangen door een spidi regenpak. Enkel te bestellen in italie. Ben benieuwd. :wink:
Epica rocks my world
Plaats reactie