Om den duur weet men het niet meerBiemeRT schreef:Simpel antwoord: JAgino1972 schreef:Anderzijds de kantelklem waar enkel het voorwiel ingezet word. Als men dan de motor achteraan wat in de vering trekt zou die dan ook eventueel nog gaan schuiven links of rechts?![]()
Kijk je doet wat je wil, maar als je later die motor op zijn zij ziet liggen ga je héél véél spijt hebben dat je niet en paar gaatjes hebt willen boren in die vloer om dat u-profiel te bevestigen. Gaatjes die je achteraf gemakkelijk kan dichtmaken door die bouten gewoon terug te plaatsen als de goot eraf is
![]()
Die kantelklem zet dat voorwiel idd muurvast, maaaaaar vermits dat het balhoofd vlak achter of aan dat voorwiel zit, scharniert de motor achteraan naar waar hij wil en met riemen alleen hou je dat achterwiel héél moeilijk op zijn plaats.
Op de aanhanger rijden met iemand aan elke kant van de motor is toch wel echt een makkie, hoor. Veel succes in ieder geval
Maar voor alle zekerheid ga ik toch ook wel overwegen om toch maar volledig onder de wielen een goot te leggen. Ik zou hem idd niet graag op zijn zij zien liggen.
Wat is zo een forum toch tof elk heeft zijn mening en van elkaar kunnen we veel leren.


