Motorijders als begeleiders te Brasschaat

Op dit Forum kan u terecht om samen af te spreken voor een ritje op een zonnige dag,
om samen deel te nemen aan een BMW MC Vlaanderen activiteit
of een bezoek aan een onthaalavond

Moderator: GVN

Forumregels
Voor club activiteiten, controleer steeds de laatste wijzigingen op de Officiële Kalender
Gesloten
Stoffel
Berichten: 2356
Lid geworden op: 28 sep 2004, 17:54
Contacteer:

Motorijders als begeleiders te Brasschaat

Bericht door Stoffel »

Deze mail werd ons toegestuurd. Interesse graag contact opnemen met de organisatie via mail in onderstaand berichtje.

Stoffel
Goeiedag!

Sorry dat ik zo kom binnenvallen, maar een zoektocht naar motorrijders en wat "google-werk" brengt me bij jullie terecht.

We zijn een duatlon-triatlonclub uit Brasschaat die zich vooral richt op jongerensport.

Nu zondag, 15 april, organiseren we voor de eerste maal te Brasschaat een duatlonwedstrijd voor jongeren tussen 12 en 18 jaar.
(Duatlon = lopen-fietsen lopen). Natuurlijk kennen vele mensen de "grote" triatlon van Brasschaat, maar in dit geval is het een wedstrijd die enkel voor jongeren toegelaten is. Wat niet wil zeggen dat er geen "echte" atleten bij zijn !
Aangezien het een officële wedstrijd is, die trouwens ook telt voor een Provinciaal Kampioenschap, moeten we wel aan een aantal voorwaarden voldoen.
Een van die voorwaarden is de inzet van enkele motorrrijders bij de fietsproeven.

En hiervoor kom ik dus bij jullie terecht...we zoeken namelijk nog naar enkele motorrijders die zich een dagje vrij kunnen maken (tussen 10 en 14 uur) om tijdens de fietsrit vooraan en achteraan de atleten te begeleiden.

De fietssnelheid varieert zowat tussen 25 en 45 km / u afhankelijk van de leeftijd. Het is dus een relatief rustige rit, op een volledig afgesloten parcours, op en rond het Militair vliegveld te Brasschaat.

Vooraan rijdt een motorrijder (met of zonder bijrijder) met een groene vlag, achteraan een met een rode vlag.

In het totaal zijn er een 2 of 3 tal ritjes van 10 km en 1 ritje van 20 km (totaal zo'n 50km dus) voorzien. In principe mogen de begeleiders afwisselen, en hoeft dus niet steeds dezelfde motorrijder de rondjes te doen. Dus hebben jullie meerdere kandidaten kunnen ze gerust een keer aflossen.

We kunnen jullie geen grote vergoedingen geven voor de ritjs , maar de club is bereid de brandstofkosten van de ritjes te vergoeden.

DUS:

Zijn er binnen jullie club mensen uit de streek van Brasschaat, Antwerpen die interesse hebben om ons zondag een handje toe te steken?
Graag dan een seintje naar info@brasschaattriatlonclub.be of kris@mevoprojects.be .

En... mochten jullie sportief genoeg zijn om zelf ook eens te laten zien dat motorrijders niet alleen kunnne rijden, maar ook kunnen lopen en fietsen...Kom dan gerust meedoen aan de recreatieve duatlon die vanaf 15 uur start !



Alvast hartelijk dank !!


Patrick Hendrickx
Afbeelding
Gesloten