Kwijl

Wie kan mij iets vertellen over merk/type van het zadel, spatborden en clipons ?
Moderator: GVN






Nee, eerder met nen BF109 of nen FW190DJAIRO schreef: Ge moet een Engelse"Spitfire"niet gaan beconcureren met een"Junkers"![]()
![]()
Frank
Ik kijk enkel met de ogen van een liefhebber,en buiten dat BMW Caferacers degelijker en baanvaster zijn stralen ze zoveel charme uit dan een oude"pispot"als je ze vergelijkt met de Engelse en Italiaanse iconen uit het vervlogen"Cafe Racer"tijdperkbahnstormer schreef:"BMW Cafe Racer"maar eigenlijk vindt ik dat allemaal maar flauwe afkooksels van" the real stuff"
Ge moet een Engelse"Spitfire"niet gaan beconcureren met een"Junkers"
Zeer mooi zo'n Triton, Truimph, Norton, en alles wat maar uit Engeland komt, maar op een Spitfire na was en is zowat alles dat in Duitsland is gemaakt beter, sneller en betrouwbaarder dan die roestende, trillende, olielekkende en bovendien onbetrouwbare Engelse motoren uit de seventies. En op een bochtig parcours mogen ze altijd proberen tegen zo'n flauw afkooksel! Allé op de geflopte driecilinders na hebben ze geen enkele superbike kunnen maken met die techniek uit 1934. Het waren allemaal afkooksels van de Truimph speed twin.