weet iemand waar die te verkrijgen is. Vroeger ha Wunderlich zo een in haar gamma maar ik vind er niks meer van terug op in hun webshop.
Tnx
T
O ja, voor een 1150GSA
verstelbare reactiestang
Moderator: GVN
Als je ene 21" voorwiel steekt is het beter om je achterkant ook een beetje op te krikken als je de wendbaarheid wil handhaven. Stang moet zo'n 17mm korter zijn om de verhoudingen te behouden. Zonder kan het ook maar dan heb je meer rechtuit stabiliteit en minder wendbaarheid.one-one schreef:is dit veel beter?
ken er geen bal van..
misschien kan ik iets bijleren
Grtz
T
ok, gesnopendemito schreef:Als je ene 21" voorwiel steekt is het beter om je achterkant ook een beetje op te krikken als je de wendbaarheid wil handhaven. Stang moet zo'n 17mm korter zijn om de verhoudingen te behouden. Zonder kan het ook maar dan heb je meer rechtuit stabiliteit en minder wendbaarheid.one-one schreef:is dit veel beter?
ken er geen bal van..
misschien kan ik iets bijleren
Grtz
T
ride with pride
one-one
gsa 1150
one-one
gsa 1150

