wedden dat ze het niet gaan kunnen laten
Ik heb de Garminroute omgezet, maar zoals gebruikelijk gaf dit hier en daar een onverwachte kronkel in de weg. Dat ligt gewoon aan de verschillen in de wegenkaarten gebruikt door de verschillende routeplanners en van de interpretatie: is dit een doorgangs- en/of openbare weg of niet.
Hieronder heb ik twee situaties afgebeeld:
* de eerste map komt van Mapsource
* de tweede is van Google Earth => satteliet en is een foto van de reële toestand
* drie is hoe Google Earth deze situatie in kaart heeft gebracht
De eerste situatie is van waypoint 11 naar 12. Garmin rijd op een weggetje naast de N57 en steekt over aan de spoorweg. Op de foto zien we dat daar idd een weggetje is, maar op drie zien we dat Google Earth dit niet op zijn kaart heeft getekent en m.a.w. vind dat dit niet geschikt is.
Ofwel volg je de Tom die waarschijnlijk ook die omweg gaat maken, ofwel rijd je op eigen initiatief kort, ofwel ..... rijd je even achter iemand met een Garmin

Tweede situatie is iets ingewikkelder, maar betreft hetzelfde probleem.
Je ziet hoe Mapsource aangeeft. Je ziet op twee hoe de situatie is en op drie waar Google Earth wéér geen wegen trekt. Om de eerste straat toch te kunnen rijden heb ik waypoint 29 gezet. Dus als de Tom na punt 28 zegt van om te keren => NIET DOEN. Je komt toch op punt 30 uit. Het tweede stuk weg heb ik zo gelaten om de situatie niet NOG moeilijker te maken. Het stukje in de zwarte cirkel vernauwt en word niet aanzien als doorgankelijk door Google

Het vertrekpunt van de route heb ik iets voorbij de Brasserie Les Six Colonnes en dus al een stukje op de route gezet. Dit om te vermijden dat je bij aanvang al in de problemen komt. Om naar het vertrekpunt zelf te rijden dus best gewoon het adres (Waterloo - Chaussèe de Bruxelles 389) intikken en pas vandaar de route starten. Je weet ongetwijfeld dat je gewoon de route kan opstarten van thuis uit en dat deze je automatisch naar vertrek- en eindpunt leid, maar persoonlijk doe ik het liever op de eerste manier, kwestie van onderweg te weten hoever het nog naar de start van de route zelf is.
De middagstop waarvoor je kan reserveren bij vertrek, is waypont 23 genaamd MIDDAGSTOP (kun je zo terugvinden in je routelijst in de gps) op de Chaussèe de Valencienne. Indien je gereserveerd hebt, kan je dat punt bij vertrek eventueel als "Eindbestemming" aanduiden en zul je dit alvast niet vergeten en/of voorbij rijden.
Meer kan ik er niet van maken. Hopelijk loopt het allemaal wel los en niet vergeten:
gene paniek, want aankomen doe je ALTIJD (das net zo leuk aan een gps, hé
Nu maar bidden voor een lekker weertje
BTW: ik heb de TomTom-file doorgestuurd naar Peter en zij zal dus weldra te downloaden zijn op de ledenzone




