Heb je een tip hoe je je velgen kan doen blinken als een spiegel?
Of de restjes van doodgereden insecten eenvoudig kan verwijderen?
Deel deze met ons op dit forum.
ik heb gisteren mijn wielen eens grondig onder handen genomen.
Kuisen, waxen enz.
Ongeveer anderhalf uur aan bezig geweest.
Is er iemand die een gemakkelijker manier heeft.
Zijn producten voor alu wielen (zoals in carwash) aan te raden voor motorwielen? Geeft dat geen problemen bij het inspuiten voor de verf van de kuip?
Producten zoals je verteld in de car-wash zijn professionele producten zoals ze ook hebben bij de garages. Dit is op basis van zuur. Er bestaan ook velgenreinigers voor persoonlijk gebruik, maar lees wel telkens de bijsluiter. Meestal mag je die slechts enkele minuten laten inwerken. Een "radiator" borstel (schilderen) helpt ook meestal voor de moeilijke plekjes. Overvloedig afspoelen met zuiver water.
R1200RT Ostragrau 2010 / E70 Saphirschwarz 2009 / E87 Havana 2007
Secretaris BMW Motor Club Vlaanderen
Beheerder BMW Motor Club Vlaanderen forum
Ik zal ons StefkenRT eens wat slimmer maken zie!
Ge gaat naar de winkel om een buske HG, en dan wel een buske om van tegels en plavuizen was en hardnekkig vuil te verwijderen. Disolvent staat er op. Ge smeert dat goedje op je velgskes, de boutjes, de remklauwen, je banden en weet ik veel wat je nog allemaal wil proper hebben. En dan direkt daarna spuit je dat er af met de tuinslang. En Stef, nu gaat ge zien dat da wiel of wat je hebt ingesmeerd niet meer da zelfde wiel is. Ge gaat denken dat de kabouterkes der een nieuw hebben ingestoken!
Alléz, véél kuisgenot!
PS; Dat produkt is dus wél agressief hé! Ik gebruik dat iedere keer als hier ne mto binnen komt die met geen tang is aan te pakken. Je verdunt da best 1 op 3 en direkt daarna met een stevige straal dat er terug af spuiten. Zeker niet puur gebruiken en laten hangen of ge kunt naar de spuiter denk ik! Maar als je doet wat ik zeg heb ik nog geen beter produkt gevonden.
gewoon met een poetsbeurt afwassen met bio special reiniger van castrol, 100% safe en efficiënt, WD40 voor de hardnekkige stukken en om te beschermen ipv waxen...
WD40 inderdaad!!! Ik gebruik dat voor alle hardnekkig vuil, even inweken en alles gaat er vanzelf af, wel opletten op remschijven en loopvlak van de banden!!!
Ik gebruik bike-cleaner van Castrol,zelfs je zadel mag je er mee doen en het kan ook geen kwaad voor de banden en de remblokjes en is bovendien nog biologisch afbreekbaar.Veel BMW-dealers verkopen dit produkt.Je kan het nu zondag ook kopen op de Fun-day.Proberen maar.
Voor iemand die een alternatief zoekt, ikzelf heb me eens de Motorrad Reiniger van Hein Gericke aangeschaft... prima spul en de prijs was ook OK. Motor nat maken met tuinslang, inspuiten, even bijwerken met spons op plaatsen waar het nodig zou zijn, effe laten inwerken, overvloedig met water afspuiten, opdrogen met zeemvel en klaar !
Remstof op de velgen verdwijnt, evenals de stof en zanddeeltjes in je boxermotor, zelfs zonder spons... leuk dingetje
R1200RT Ostragrau 2010 / E70 Saphirschwarz 2009 / E87 Havana 2007
Secretaris BMW Motor Club Vlaanderen
Beheerder BMW Motor Club Vlaanderen forum
Velgenreiniger van GS27: lijkt op groene gel, inspuiten, en overvloedig afspoelen. Zelfs de moeilijk bereikbare plekjes tussen de velgrand waar je vroeger met een tandenborstel tussen moet, worden terug proper.
Verkocht bij AutoNor. (+/- 13 euro voor een flacon).
Stef RT de bike cleaner van Castrol is inderdaad een zeer goed produkt maar zoals eerder vermeld vrij prijzig.
Je kan ook altijd je wielen/velgen reinigen met petrol.
Dit kan geen kwaad, is heel goedkoop en nog doeltreffend ook.
ik heb de intensif velgenreiniger van Wurth gekocht.
Volledig biologisch, zowaar zelfs licht geparfumeerd
en dat doet de job fantastisch !!! zelfs beter dan WD40 voor hardnekkige plekjes ...
Opspuiten, afspoelen en met een sponsje even licht navegen en ze zijn weer als nieuw
R1150RT Blackline -> °08/08/04 -> 52.000 km
GOLDEN 5 member