Geloof me vrij,ne goede K75 basic,met verlaagd zadel zoals m'n ex K75!!!
Beter kunt ge niet vinden om uw vrouwtje te leren rijden,lage zit,betrouwbaar,zéér soepel motorblokje(i.p.v dat nukkige 1 cylinder gedoe!!!)en er staan er genoeg te koop zo om en bij de 2500€,en anders gaat ge met Uw vrouwke maar ééns klappen bij den John!!!
En zie is hoe mooi een "basic"K75 is,had "Kaatje" nooit mogen wegdoen(wat niet wil zeggen dat m'n R1150GS ni goed is hé,dat is veel potenter en avontuurlijker,maar voor te beginnen,is ne K75 de max!!!!)
En deze staat te koop op Kapaza
http://www.kapaza.be/Motoren/BMW/12004648/Bmw_k75.html
Ik zou het wel weten!!!En is ze dit ontgroeid,verkoop je het waarschijnlijk voor hetzelfde geld dan dat je eraan gegeven hebt
de"Kaatjes"zijn de laatste tijd gestabilizeerd in prijzen,en....waarom zou je het wegdoen,onderschat zo'n K75 niet hé,wanneer je deze gewoon bent,is het een gooi en smijt fiets van de bovenste plank,met genoeg bruikbare power,maar power die er nooit te bruut inkomt,dus een zéér linaire vermogenafgifte,mij heeft "Kaatje"nooit teleurgesteld met als voorganger een Yamaha XJR1300 !!!
Groetjes Frank