onregelmatg beznineverlies

Op dit Forum kan u terecht met algemene vragen rond de BMW K-serie motoren.

Moderator: GVN

Plaats reactie
lespaul
Berichten: 50
Lid geworden op: 24 sep 2008, 14:56
Locatie: Drongen

onregelmatg beznineverlies

Bericht door lespaul »

Deze topic werd reeds behandeld maar sedert kort heb ik hetzelfde en toch weer anders.
Het bezineverlies gebeurt langs het pijpje en is zeer onregelmatig en niet als hij geparkeerd staat. (dus motor niet draait)

Ik heb het nu enkele keren vastgesteld na enkele km's te rijden en dan tijdens het stilstaan met draaiende motor voor een verkeerslicht of in een file.
Gisteren was het de 3de keer op een maand tijd dat er benzine verlies is onderaan langs het afvoerpijpje.
Na 50km autostrade stond ik stil voor lichten en verkeer en het was gedaan , geen gedruppel meer... raar.

Enig idee?
BMW K75 '93,BMW R1100RT' 99
BMW 318DT 2010
®win
Berichten: 2302
Lid geworden op: 28 sep 2004, 16:36
Woonplaats: Republiek Hollands Midden
Locatie: Republiek Hollands Midden
Contacteer:

Re: onregelmatg beznineverlies

Bericht door ®win »

Benzineverlies treedt zeker alleen op vlak na het tanken? Het pijpje is nl. een overlooppijpje. Na het tanken zet de benzine wat uit, en als je teveel hebt getankt, dan kan er iets overlopen.
Groet,
Erwin

uoᴉʇᴉpƎ Sꓨ sɹɐǝ⅄ 0h ƖՇ0Շ ǝɹnʇuǝʌp∀ S⅁0𐑕ᘔƖᴚ + ᘔƖ0ᘔ ⊥ᴚ00ᘔƖᴚ
lespaul
Berichten: 50
Lid geworden op: 24 sep 2008, 14:56
Locatie: Drongen

Re: onregelmatg beznineverlies

Bericht door lespaul »

dankjewel voor de reactie

Het lekken gebeurde met een drie kwart lege tank.
Ik had er reeds een ochtendrit opzitten van 60 km, met files en wachetn voor het verkeer zonder probleem
In de namiddag maakte ik een heen en terug stadsritje van 5 km voor een klantenbezoek, waarbij de motor op de schuine pikkel geparkeerd stond voor +/- 30 minuten ook zonder lekken.

Op het einde van de dag op de terugrit na het werk heb ik volgetankt en dan gebeurde niks.

vreemd...
BMW K75 '93,BMW R1100RT' 99
BMW 318DT 2010
Plaats reactie