En als tweede , als jullie hem in de winterslaap zetten doen jullie dan het als volgt.
Olie verversen
Volle tank
Aan de druppellader
etc, ect.
Laat het eens horen hoe jullie het verder doen.
Mvgr. Jan
Moderator: GVN
awel dat wil ik nu ook wel weten !jvsoelen schreef:Wie van de BMW ( R 1100 RS ) rijders heeft er een Recyclizer in de bedrading opgenomen tussen de sensor van het luchtfilter ?.
Laat jullie ervaring eens horen omtrent de te verwachten voordelen van een Recyclizer.
je hebt PMfRaaS schreef:Kan iemand me helpen bij de keuze van de code stekker (evt eens kijken in jullie zekeringskast)
thx

dat is juist.jvsoelen schreef:Want wat mij ter oren kwam dat je de stekker van de sensor boven op het luchtfilter eraf moets trekken en dan de Recyclizer ertussen moest plaatsen, en klaar was het ?.
Is dit juist
De code stekker zit in de relaisdoos onder je zadel in positie 1. (zou geel of blauw moeten zijn)jvsoelen schreef:Wat bedoel jij met de code stekker eruit halen ?.
Volgens een tabel hier in mijn bezit zou het een goudgele(61 36 8 366 282) codeplug moeten zijn voor een RS met katalysator en geen codeplug voor een RS zonder katalysator.fRaaS schreef:De code stekker zit in de relaisdoos onder je zadel in positie 1. (zou geel of blauw moeten zijn)
Als je hem verwijdert neem je best ook de relais op positie 5 een minuutje eruit en plaats die nadien terug om een reset te forceren.
gr,
fRaaS

je hebt PMjvsoelen schreef:Sprint:
Zou ik een copy mogen hebben van jouw tabel ( ZONDER Katalizator).
Mvgr. Jan

Ik (nog) niet.jvsoelen schreef:Zijn er al BMW R 1100 RS rijders die een Recyclizer hebben gemonteerd?.
RopaS schreef:Ik heb in mijn RS 1100-95 ook een ReCyclizer gemonteerd.Geen cat en de code plug was reeds verwijderd.Motor rijdt zeker vlotter maar verbruikt toch wel wat meer. Heb eigenlijk nog te weinig kilometers mee gereden om aan de juiste cijfers te komen.
Wat betreft de code plug: dit is hier een gewone doorverbinding van de punten 30 en 87a(er zijn hier wel een paar beschrijvingen te vinden op de verschillende BMW fora-o.a. Nederland-zal ze even opzoeken en mededelen.
Ik heb mij ook al afgevraagd of de code plug al dan niet moet aanwezig zijn om dan de Recy te monteren.
Moet bij inpluggen van de code stekker de Motronic gereset worden?
Wij zullen even de specialisten aan het woord moeten laten??![]()
Groeten van
Marc L.
