Wij zelf hadden de rit al een 3 tal keer gereden, en is nu door andere gewikt gewogen en goedgekeurd, alles is in orde.
Het is een rit die start in Troispont om dan via de bochtige wegen naar het Luxemburgse grondgebied te rijden, daar eenmaal een beetje gewend aan het vrij bochtige parcour, gaan we even de duitse grens over en een tandje bijsteken. we keren terug via de Luxemburgse wegen om uiteindelijk terug in Troispont te eindigen.
Nu we gaan de rit zelf nog een laatste keer verkennen op 29 Mei en hopen op een beetje droog weer. Is steeds veel leuker om te rijden he!
Voor diegene die graag een dagje eerder al vertrekken, wij verblijven met nog een paar vrienden in hotel Ardennais te Troispont, is op 50M van het vertrekpunt. Er zijn maar een paar kamers meer vrij, dus snel zijn is de boodschap .voor diegene die er een dag eerder zijn en de rit niet tijdig konden downloaden, wij hebben ze bij op garmin+roadbook en is kleine moeite om ze in te laden.
Diegene die willen zou ik zeggen kijk eens op de site, gewoon hotel ardennais troispont ingeven en je ziet alles wat je moet weten.. En er zijn in de omstreken slaapgelegenheden voldoende voor wie er graag een weekendje van maakt.
Dit allemaal gezegd hopen wij op een goede opkomst, droog weer indien mogelijk en een zeer fijne dag voor alle rijders!!
DUS ALLEN OP POST, IS ZEKER DE MOEITE WAARD!!
Het gps bestand Garmin+ TomTom is dag voordien te downloaden via ledenzone
Roadbook kan je ook downloaden of verkrijgbaar aan de start
Samenkomst kan vanaf 9u i.p.v 9.30u
Vertrek: 10u
Sabke & Kurt







