Diegene die een tijdje met een K1100LT hebben gereden en dan op een K1200GT/P (over)stapten zullen het beamen...serieus wat turbulentie op de helm! En aangezien ik nog een nieuw ruitje van een K1100LT had liggen ben ik er vandaag dan maar aan begonnen. Die zooi er af en een uit de kluiten gewassen (in de breedte dan toch) LT ruitje passend gemaakt. Net een testritje achter de rug en...wat dacht je? Een wereld van verschil! Net of ik zit terug op mijn LT! (maar dan met meer power )
Geen windgebulder! Geen helm die liever ter plaatse blijft galloperen als het kinstuk open staat! Jongens jongens! Net even 170 op de GPS zonder dat mijn kopke begon te dansen!
Zal seffens wat fotokes trekken van mijn creatie. Oh! Wat ben ik weer gelukkig
Voor
Na mijn gebricoleer
Eerlijk gezegd snap ik die Schurgers jongens niet hoor! Er moet toch aardig wat werk in gekropen zijn om die RS of GT om te vormen tot een (comfotabele) dienstfiets. En dan zoiets als die ruit standaard houden? Rare gasten die Hollanders




