remmen r 1200 gs.

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen over olie, remmen en technische werking van bepaalde onderdelen of de motor.

Moderator: GVN

Plaats reactie
soj
Berichten: 40
Lid geworden op: 28 nov 2004, 17:07
Locatie: Diepenbeek

remmen r 1200 gs.

Bericht door soj »

Ben zaterdag o-ringetjes laten plaatsen op de remschijven. Remmen piepen nu niet meer. Doch het voorwiel draait nu moeilijk rond (met de hand ,natuurlijk). Het is duidelijk voelbaar als je moet manouvreren met de motor aan de hand. Enig nadeel is nu dat ik dinsdag op reis vertrek, en de dealer maandag gesloten is. Is er iets wat ik er zelf aan kan aan doen.
John
Berichten: 4594
Lid geworden op: 28 sep 2004, 12:59
Woonplaats: Essen
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Bericht door John »

Goed in de gaten houden! Door het slepen van de blokjes kan je schijf te heet worden. Normaal moeten de zuigers in je remklauw terug iets naar binnen gaan na het remmen, dus vrijkomen. Als je handig bent haal dan de remklauwen los de onderpoot. Remblokken er uit en goed proper maken aan de rubbers van de zuiger.
brit

Bericht door brit »

tja, ben je van het ene probleem af en zit je met een ander. ik zou me er niet teveel zorgen over maken. tenslotte: oplossing van piepende remmen zal wel getest zijn zeker door bmw?
Danny
Berichten: 6575
Lid geworden op: 27 sep 2004, 22:50
Woonplaats: Sandgardens

Bericht door Danny »

de O ringetjes er weer uithalen tot je terug bent???....
Plaats reactie