Schrikken!!! Brrr
klik hier

bougimain
Moderator: GVN

Da's meestal toch maar heel lokaal danpatrick k100 schreef:'t kan van de schrik zijn ook he dat je 't warm krijgt aan 300 per uur
niet van het elefanttreffen maar hiking in lapland (Padjelanta, en Sarek in de winter)Chris Wils schreef:Harald
Ik beweer niks,doe gewoon de test. Ik weet wel wat het is om s,morgens wakker te worden op het Elefanten treffen,en op de termometer in de tent te zien dat het -16°C was,en mijn motorbotten stonden in de voortent,en ik moest naar huis. Als je dan die botten aantrekt dan is het KOUD aan de voeten.
Salu.
Chris.
J schreef:dat gaat hier niet over rijden he mennekes. Wind chill factor werkt niet juist als je in een bewegend voertuig zit.
En het is ook altijd ongeveer. Het kan in een termometerhut bvb -3° zijn en dan hangt het nog af van waar de wind komt. Ijzige noord-ooster of Zuidelijke wind is een groot verschil.