Logement Franse Alpen

Op dit Forum kan u terecht met vragen en informatie uitwisselen over weekends, korte trips en reizen.
Er is een extra sub-forum bij met Reisverslagen.

Moderator: GVN

Forumregels
Indien u uw reisverslag na verloop van tijd gearchiveerd wil zien in het "Reisverslagen Forum", stuur een PB naar een moderator.!
Plaats reactie
basty
Berichten: 97
Lid geworden op: 17 dec 2008, 18:34
Woonplaats: Brasschaat
Locatie: Antwerpen

Logement Franse Alpen

Bericht door basty »

Gegroet iedereen,

Wij, vier motorrijders, gaan eind juni/begin Juli een achttal dagen naar de Franse Alpen. Twee dagen op en twee dagen terug. Ter plaatse zoeken wij logement voor een viertal nachten. Wij zoeken ergens in de driehoek Thonon les Bains / Aix-les-Bains / Bourg-Saint-Maurice naar een motorvriendelijk hotel of een goede chambres d'hotes.
Wie heeft er goede ervaringen of tips voor ons ?

Thxxxx op voorhand,

Frank
Geert I
Berichten: 160
Lid geworden op: 05 okt 2004, 21:22
Locatie: Ieper

Re: Logement Franse Alpen

Bericht door Geert I »

Wij hebben een goede ervaring gehad met een hotel in La Garde ( in de klim naar Alpe d'Huez) , Hotel La Forêt de Maronne bij Frank Vols! Dit is een uitgeweken belg die er een charmant hotel heeft, niet duur en echt lekker eten! Hij kan U ook enkele mooie ritten aanraden ( is zelf altijd motard geweest) en de motoren kunnen geplaatst worden in de garage! Het is nu misschien niet direct de omgeving waar jullie zoeken, maar het loont de moeite om eens te gaan zien op hun site! Het is tevens een uitmuntende ligging om ritten te maken naar Col du Lautaret, Le Galibier, Le Télégraphe, La Madeleine, Le Croix de fer ... Succes
STerling Will
Berichten: 68
Lid geworden op: 26 apr 2007, 18:22
Locatie: Scherpenheuvel

Re: Logement Franse Alpen

Bericht door STerling Will »

Op de heen- en terugreis hebben wij in dit hotel overnacht

http://restaurant.franche-comte.org/fic ... 000334.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

in dit hotel in ST jean de Maurienne wegens de ideale uitvalsbasis

http://www.hoteleurope-savoie.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Als je het wil kan ik ook de routes op GPS doorsturen.
vak m rat
Berichten: 227
Lid geworden op: 08 feb 2009, 16:42

Re: Logement Franse Alpen

Bericht door vak m rat »

in notre dame de bellecombe een heel goei logis de france

zie topic

http://forum.bmw-mc-vl.be/phpBB/viewtop ... 10&t=29012" onclick="window.open(this.href);return false;

grtz

vak m rat
every day a new GS moment

my travelpics at smug mug - larstravelpics -

R1200GS 2009
R1200GSA 2012
R1200GSA Rally 2018
basty
Berichten: 97
Lid geworden op: 17 dec 2008, 18:34
Woonplaats: Brasschaat
Locatie: Antwerpen

Re: Logement Franse Alpen

Bericht door basty »

Bedankt al voor de tips. Ik heb al een voorlopige route en diverse rondritten uitgestippeld maar dat moet nog herbekeken worden vooral in functie van het logement/afstanden. Al het niet teveel gevraagd is mogen jullie zeker ook de routes doormailen. Alle tips zijn welkom omdat wij nog niet in deze regio geweest zijn;

Thxxxx Frank
vak m rat
Berichten: 227
Lid geworden op: 08 feb 2009, 16:42

Re: Logement Franse Alpen

Bericht door vak m rat »

check mail

grtz

vak m rat
every day a new GS moment

my travelpics at smug mug - larstravelpics -

R1200GS 2009
R1200GSA 2012
R1200GSA Rally 2018
Plaats reactie