Houdoe
Dringend BMW garage gezocht die onderhoud wil doen
Moderator: GVN
-
Iron Gonzo
- Berichten: 9612
- Lid geworden op: 28 sep 2004, 21:36
en de mecaniekers zijn heel knap, heb je vergeten zeggen.
En ik ben heel content van garage BMW Lievens te Zottegem. Ik heb er op paar weken tijd al enkele malen geweest achter onderdelen en ik moet zeggen dat ze heel goed hun best doen en mij altijd direct geholpen hebben.
Dus langs deze weg, vergeet wat ik gezegd heb, ik kom er volledig op terug![]()
En ze zijn er vriendelijk ook. Ik heb niks meer op te merken
hier is het wreed tof vertoeven voor motorrijders
TRIUMPH TROPHY SE
iedere 2de vrijdag samenkomst motorrijders in Eetcafe 't kleitenaerke te 9990 Maldegem-kleit
TRIUMPH TROPHY SE
iedere 2de vrijdag samenkomst motorrijders in Eetcafe 't kleitenaerke te 9990 Maldegem-kleit
-
motorprinsesje
Je hebt gelijk John, de vakantie priode is niet ideaal om je beemer op onderhoud te doen, maar, kan je je voorstellen dat je autogarage zegt dat je binnen een maand op service kan? Een beetje met zijn haar getrokken niet?John schreef:De vakantie-periode is de slechtste tijd om even snel je motor binnen te brengen. Dus zelf knutselen is dan gewoonlijk de boodschap. Of dat merkgebonden is betwijfel ik ten zeerste.
Nu is dit niet alleen bij BMW dealers het geval, maar ze springen er toch uit Er zijn er zelfs bij die gewoon wijgeren een onderhoud aan te nemen als de fiets niet bij hen gekocht is. Heb het aan den lijve mogen ondervinden bij onze vriend op de Boomsesteenweg. In Lier willen ze de mensen echter wel helpen. Toevallig of niet: naast BMW zijn die ook Honda dealer. EN vriendelijk, EN GOEI mekaniekers.
Ik ben intussen naar de andere kant van de provincie verhuisd, heb drie dealers, 2 consessies en 1 vrije , dichterbij zitten, maar ik blijf naar Lier gaan. Heeeeeeeeeeeeeeeeeel correct en met kennis van zaken.
Woensdag was ik daar met mijn nieuwe aanwinst om een lakstiftje te bestellen, de chef-d'atelier komt even mee naar buiten , onderwerpt mijn tufke aan een visual en ontdekt twee bouten die niet goed vast zitten. Binnen sleutel gekregen en snel alles aangedraaid. Dat vind ik service: die man toont interesse, werpt een kennersblik op je moto en helpt je graag verder, ook al is het de tweede moto waarmee ik bij hen op service kom die niet bij hen gekocht is. Een ding weet ik intussen wel, als ik ooit een nieuwe koop zal het bij Selbach zijn. En , neen , ik heb daar geen aandelen. Maar van de drie (met L&C bij 4) in de provincie Antwerpen steken ze er voor mij wel met kop en schouders boven uit.
a me mo weg zen
K1100LT'96 -> K1100LT '98 - Maico 320 GS

K1100LT'96 -> K1100LT '98 - Maico 320 GS

-
de Ron
- Berichten: 467
- Lid geworden op: 29 sep 2004, 17:27
- Woonplaats: Wuustwezel
- Locatie: Antwerpen - Wuustwezel
klopt inderdaad. Ik kocht particulier een R1150RT die van de regio Wielsbeke kwam, en nog in garantie was. Ik had er enkele kleine mankementen aan waar ik mee naar Selbach ben gegaan. Ze deden nooit moeilijk omdat de moto niet bij hen gekocht was en altijd vriendelijk. De chef van de werkplaats (Johan), weet inderdaad waar hij mee bezig is ! Als ik ooit de centen bijeen krijg om een 1200RT te kopen zal het bij Selbach zijn.
R1150RT van 2003, betrouwbaar beestje. Nu een 1200RT, hopelijk een even betrouwbaar beestje !
