Gadver, wat heb ik nu aan m'n kar hangen?alfa schreef:Zelfs ik die altijd 51% gelijk heb (maar ben dan ook een betweter) geef Relax een goed punt van gelijk![]()
Bredero mompelde daar ooit wat over.
Moderator: GVN
Gadver, wat heb ik nu aan m'n kar hangen?alfa schreef:Zelfs ik die altijd 51% gelijk heb (maar ben dan ook een betweter) geef Relax een goed punt van gelijk![]()
Wil dat dan zeggen dat als ik minder betaal, daar ook nadelen aan kleven?hla schreef:zal wel.
Maar ik heb regelmatig de vraag van andere maatschappijen op ZIJ mijn verzekeringen mogen doen.
Dan zeg ik steeds: iedereen mag een offerte maken, altijd.
Het resultaat is dat ik blijf bij wat ik nu heb.
Er zullen er dus wel zijn die minder doen, maar dat zal dan wel een reden hebben.
Dat zal zeker niet bij allemaal zijn, er zullen er wel ergens zijn die het tegendeel bewijzen.willy schreef: Wil dat dan zeggen dat als ik minder betaal, daar ook nadelen aan kleven?
Of maw, dat er een (rechtstreeks?) verband is tussen prijs en "service"?
hla schreef:Dat zal zeker niet bij allemaal zijn, er zullen er wel ergens zijn die het tegendeel bewijzen.willy schreef: Wil dat dan zeggen dat als ik minder betaal, daar ook nadelen aan kleven?
Of maw, dat er een (rechtstreeks?) verband is tussen prijs en "service"?
Maar voor de meeste is het inderdaad wel zo.
DAS is recentelijk duurder gworden.aantzeetje schreef:zit net in een geschilletje met mijn makelaar wegens de rechtsbijstandsverzekering. Op de site van DAS 81€ inclusief taksen en kosten, hij basis 91€ zonder taksen en kosten of 116€ in totaal. Ben best bereid wat meer te betalen maar 35€ verschil vind ik net iets te veel.