bmw RT 1100 probleem

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen over olie, remmen en technische werking van bepaalde onderdelen of de motor.

Moderator: GVN

Plaats reactie
thomasphilippe
Berichten: 2
Lid geworden op: 06 dec 2014, 13:50
Woonplaats: borsbeek

bmw RT 1100 probleem

Bericht door thomasphilippe »

hallo beste motorliefhebbber
ik zit met een zeer lastig probleem bij mijn motor. wanneer ik mijn contact afzet blijft er een pomp draaien. het zit vlak onder de nafttank. de enige manier om dit te stoppen is heel de kappenset eraf halen en als ik op het pompje tik met een sleutel dan stopt het. dit komt regelmatig voor soms om de week , om de maand. ik kan het pompje ook niet laten draaien natuurlijk want dan is mijn batterij leeg. het gene wat ik dan niet snap is het contact staat af en tog blijft het draaien. iemand dat mij kan zeggen wat dat is en hoe ik dit kan verhelpen ? die persoon ben ik eeuwig dankbaar.
alvast dank

mvg thomas
p@rick
Berichten: 4066
Lid geworden op: 24 dec 2004, 14:00
Locatie: Waasland

Re: bmw RT 1100 probleem

Bericht door p@rick »

Eeuwig is wel heel erg lang hé :wink:
Greetz,

P@trick
R1250GSA '23 triple black, Navi V, Zumo XT, Garmin Express en Basecamp on
(alive since 1960, biker since 1996, beemer since 1998, member since 2005)
John
Berichten: 4594
Lid geworden op: 28 sep 2004, 12:59
Woonplaats: Essen
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Re: bmw RT 1100 probleem

Bericht door John »

Onder je tank? Dan is het waarschijnlijk de ABS unit die kuren heeft. Van waar ben je? Omdat er over het Vlaams Gewest wel wat kerels zitten die je hierbij kunnen helpen.
thomasphilippe
Berichten: 2
Lid geworden op: 06 dec 2014, 13:50
Woonplaats: borsbeek

Re: bmw RT 1100 probleem

Bericht door thomasphilippe »

ik ben zelf van Antwerpen
Plaats reactie