Volgens opzoekingen op internet (vriend google) zou de prinplaat of zoals je wil de processor het ook begeven hebben.
Het scherm bevroor regelmatig, dan moest er gereset worden. Ten lange leste wou hij zelfs niet meer resetten. Ook geprobeerd met een ander kaartje met de software op maar werkte ook niet meer, zeker toen het scherm begon uit te vallen en niet altijd reageerde op inputs.
Bij Waypoint wisten ze het me ook te vertellen dat de 550's het op die manier totaal opgeven. Het zou geen verkooppraatje zijn.

Het toesteli is tenslotte altijd onderhevig aan schokken en trillingen.
Nu een 390 zumo aangeschaft en nog geen spijt van gehad. Kost minder als de 550 in de tijd (gekocht in 2007 of 2008) en is stukken sneller.
Hopelijk is dat antwoord genoeg op je vraag. Aan het uiterlijk is het niet te zien dat de gps acht jaar gediend heeft dus als je hem kan gebruiken voor ombouw laat je maar iets weten.