H7 LED-lampen van Solid Solutions / Sol2

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen over olie, remmen en technische werking van bepaalde onderdelen of de motor.

Moderator: GVN

Plaats reactie
gTa9000
Berichten: 176
Lid geworden op: 11 aug 2015, 23:53
Woonplaats: Gent

H7 LED-lampen van Solid Solutions / Sol2

Bericht door gTa9000 »

In mijn zoektocht naar beter licht voor m'n K13R kwam ik op de H7 LED-lampen van Solid Solutions (http://www.sol2.be" onclick="window.open(this.href);return false;) uit.

Afbeelding

Hoewel op de site enkele positieve getuigenissen staan over de Accelerator Module, vind ik geen gebruikerservaringen terug over deze LED-kit.

Omdat een LED-lamp of lamp met meerdere LED-chips nog altijd anders brandt dan een halogeen/xenon-lamp, blijf ik toch wat bezorgd over de lichtbundel die daarmee bereikt wordt.
Zoals gezegd: ik wil beter licht, dus niet enkel méér licht (in een slechte lichtbundel die anderen verblindt of op de verkeerde plaatsen schijnt).
Omdat ze niet goedkoop zijn, wil ik niet bestellen zonder informeren. Ik stelde de vraag al via e-mail aan sol2 maar kreeg tot nu toe nog geen antwoord.

- Is er ervaring op het forum met deze of gelijkaardige LED H7-lampen? (Eventueel in de halogeen koplamp van een R1200GS AC of K12R/K13R?)
- Aanrader of eerder niet?

Ik las enkele tevreden meningen hier over de vroegere xenon-kits van sol2, maar die zijn niet meer beschikbaar.
Een voordeel van deze LED-lampen is o.m. dat er geen externe sturing/ballast/... meer moet geïnstalleerd worden. Gewoon de lamp vervangen:

Afbeelding

Graag jullie ervaringen en meningen. Bedankt,

Gilles
2011 BMW K43 K1300R acid green Afbeelding
2017 BMW F20 M140i Afbeelding
Plaats reactie