Vrouw rijdt met een Peugeot 406 Break 1.8 16V en heeft vandaag 6,5 / 100km gereden
Ik met mijn BMW R1150RT rij gemiddeld sinds december 6,6
Moderator: GVN
Een heel goed argument voor als je jouw vrouw later wil inruilen tegen een jonger modelleke. Bij een eventuele overname geven ze namelijk meer voor de zuinige types. Ze moeten er dan wel zelf mee naar de keuring gaan zeker?MRKlomp schreef:Niet te begrijpen, mijn vrouw rijdt zuiniger dan mij
![]()
Vrouw rijdt met een Peugeot 406 Break 1.8 16V en heeft vandaag 6,5 / 100km gereden![]()
Ik met mijn BMW R1150RT rij gemiddeld sinds december 6,6
Ik zit ook met zo'n turbo-exemplaar thuis. Heeft alwel gehoord van snelheidsbeperkingen, maar heeft ze nog nooit toegepast.--------------------------------------------------------------------------------
Als ik m'n vrouw op m'n vierwieler loslaat is er gegarandeerd 1 à 2 liter per 100km bij...
Kwestie van een "zware voet" te hebben...





uw vrouw beter smerenLOMAX schreef:Dat er ook ouwe lullen zijn met een los polsjeMRKlomp schreef:Gisteren als een ouwe lul gereden en kom nog aan de 6,6![]()
Wat kan er niet kloppenhihi
Niet voor niets dat je tricky noemt- bergaf motor uitschaken
Als je traag "moet" rijden, kun je het leuk houden door zo weinig mogelijk aan je remmen te komen -- en dus met zo weinig mogelijk vertraging de bocht in te gaan. Je zult zien, kan aardig uitdagend zijn, en is uitstekend voor het verbruik (minder optrekken vereist).Koppel!! schreef:Anderzijds, da's is éne keer goed voor een klein ritje, maar als ik constant zo zou moeten rijden, dan hang ik mijnen helm aan de haak, daar is eigenlijk geen fun meer aan, mààr, 't is dus wel mogelijk om rond de 5l per 100km te komen![]()
Grtz, Philip!