Zaterdag 13 mei - toerrit vanuit Cromvoirt (NB - NL)

Op dit Forum kan u terecht met vragen en informatie uitwisselen over weekends, korte trips en reizen.
Er is een extra sub-forum bij met Reisverslagen.

Moderator: GVN

Forumregels
Indien u uw reisverslag na verloop van tijd gearchiveerd wil zien in het "Reisverslagen Forum", stuur een PB naar een moderator.!
Plaats reactie
Zwerver
Berichten: 114
Lid geworden op: 12 apr 2006, 11:06
Locatie: Schin op Geul
Contacteer:

Zaterdag 13 mei - toerrit vanuit Cromvoirt (NB - NL)

Bericht door Zwerver »

Sinds enkele jaren organiseert mijn andere club, Motor Touring Club Holland, een themarit, elk jaar in en ander stukje Nederland en met een ander thema. Dit jaar is het een Asperge-rit.

Startplaats is Camping “de Leuvert”
Loverensestraat 11
5266 AM Cromvoirt
tel. 0411-641406
http://www.deleuvert.nl

Degene die wil overnachten kan op deze motorvriendelijke camping zijn kampement opslaan voor € 5,- pppn.

Op zaterdag worden we om 16:00 uur door een aspergeboer in Cromvoirt ontvangen met asperges in ham en een glaasje witte wijn of een lekker asperge-ijsje. De kosten hiervoor bedragen € 2,50. Vervolgens krijgen we een rondleiding bij de aspergeboerderij en om 18:00 uur kunnen de liefhebbers asperges gaan eten bij “’t Wapen van Cromvoirt”. Zie ook http://www.asperges-verhoeven.nl

Als je gebruik wilt maken van de camping, de rondleiding of het asperge-diner dan graag vooraf opgeven bij Henri of Sherene Ahsmann, 073-5185461 of mailto:henri.sherene@planet.nl.

Mocht je alleen de rit willen rijden, dan kan dat zowel op zaterdag alsook op zondag. Vooraf aanmelden is dan niet nodig.
De inschrijving is beide dagen van 09.00-11.00 uur en de inschrijving kost € 5,- .
De route van ongeveer 200km is alleen op papier verkrijgbaar en niet als gps-bestand.

Wie weet tot dan!
AfbeeldingGeert Hp2Adv en xtz660 in wording
Plaats reactie