World map probleempje

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen rond GPS, de werking en de installatie ervan.

Moderator: GVN

Plaats reactie
Boxer-twin
Berichten: 52
Lid geworden op: 03 mar 2006, 22:10
Locatie: N51 54.833 E4 06.208
Contacteer:

World map probleempje

Bericht door Boxer-twin »

Ik heb de Garmin worldmap geinstaleerd maar ik kan er geen routes mee maken. Hij trekt alleen maar rechte lijnen. Het vreemde is dat hij de toolbar en instellingen van de city navigator gebruikt die het wel goed doet.
Is dit bij de worldmap normaal of doe ik wat verkeerd.

Gr
Leo
offshore_class1
Berichten: 122
Lid geworden op: 08 mei 2005, 21:40
Locatie: In Vlaanderen

Bericht door offshore_class1 »

HI Leo,
Naar ik veronderstel, bent u door Moldova gereden, kan u mij contacteren op "offshore@pandora.be" indien ja.
Indien u in de mail uw telefoonnummer kan mededelen, kan ik u contacteren om informatie te vernemen.
U zou mij er een dienst mee bewijzen.
Vriendelijke groeten, Jo
NB. Heb op Toeren & Reizen forum een forum Roemenie Moldova, daar ik denk er deze zomer naar toe te reizen (offshore class1).
"Leven" is "geven en nemen".
Take it easy.

AfbeeldingAfbeelding
Lex
Berichten: 254
Lid geworden op: 26 jan 2005, 12:09
Woonplaats: Tessenderlo
Locatie: Tessenderlo
Contacteer:

Bericht door Lex »

@ Boxer twin,

Ik denk dat in mapsource directe routes aangevinkt staat
controleer even, ga naar bewerken - voorkeuren en dan route bepaling
vink daar automatische routes aan en je probleem is opgelost (hoop ik)
Alvast suc6......Lex
http://www.starcom1.eu

Ook ik ben lid...
Boxer-twin
Berichten: 52
Lid geworden op: 03 mar 2006, 22:10
Locatie: N51 54.833 E4 06.208
Contacteer:

Bericht door Boxer-twin »

De world map is achteraf geen goede aankoop.( 70Eurie) Je kunt er geen routes mee maken. Het is alleen maar digitale landkaart. We zijn net terug van een motorreis door Turkije en aan de worldmap hadden we vrijwel niets. De worldmap is zeker niet aktueel. Bv stuwmeren die al meer dan 5jaar bestaan komen niet op de worldmap voor. Hetzelfde met de wegen. Zeker in een land als Turkije waar de ontwikkelingen heel snel gaan zie je de verschillen dan goed. Vanuit een perspectief van 30km had je een overzicht van de richting waar je heen ging dat was dan ook het enige voordeel. Verder heeft deze map geen functie. :(

Gr. Leo
Plaats reactie