Vragen over mijn bmw r1150rt

Op dit Forum kan u terecht met algemene vragen rond de BMW R-serie motoren.

Moderator: GVN

Plaats reactie
webtech
Berichten: 69
Lid geworden op: 06 jul 2006, 07:19

Vragen over mijn bmw r1150rt

Bericht door webtech »

Goedemorgen,

deze hollander heeft afgelopen zaterdag een r1150rt gekocht. Nu blijkt dat mijn voorremblokjes op zijn en die wil ik zelf vervangen. Is dat moeilijk?
De dealer vroeg mij of ik een motor had met of zonder integraal ABS. Dat in verband met de aanschaf van de remblokken. Maakt dat wat uit dan?

Standaard heb ik een radio erinzitten met een cassette recorder, is dit te vervangen voor een exemplaar met cd speler zo ja welke

Dankjewel
sven
Berichten: 394
Lid geworden op: 04 apr 2005, 16:37
Locatie: Merelbeke
Contacteer:

Bericht door sven »

Hallo webtech,

Proficiat met de aankooop.

Uw dealer weet niet of Uw motorfiets is uitgerust met een integraal ABS :?: :?: :?: Er is inderdaad een verschil in remblokken. Ik ben bijna voor 99,9% zeker dat Uw motorfiets een integraal ABS-systeem heeft. Mijn R1150RT is van 2001 - het jaar van de release - en heeft dus een full-integral. Nadien werd de R1150RT geleverd met semi-integral.

In verband met de radio/cassette. Dat kan inderdaad vervangen worden door radio/cd. Er zijn er hier op het forum die een Sony-autoradio installeren en zodoende de bediening aan het stuur kunnen aansluiten en gebruiken. Of de cd voldoende schokbestendig..... Bovendien wordt de autoradio/cd verticaal gemonteerd. Ik zou dus zeker eerst informeren bij de verkoper of dit wel toegestaan is. Al gedacht aan een mp3-speler.


mvg, Sven
It's not how they died that makes them heroes, it's how they lived.

Tripy II

Afbeelding
webtech
Berichten: 69
Lid geworden op: 06 jul 2006, 07:19

Bericht door webtech »

Sven

Dank u wel voor uw berichtgeving, ook mijn beemer is van 2001. Augustus wel te verstaan.
De reden dat ik het vraag is dat de remblokken orgineel hier in holland 80 euro per kant kosten x 2 = 160
Nu heb ik een zaak al enkele jaren in mijn omgeving die standaart onder alle prijzen gaat zitten = eenmanszaak en daar zijn ze 45 euro x 2

Met vriendelijke groet
John
Berichten: 4594
Lid geworden op: 28 sep 2004, 12:59
Woonplaats: Essen
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Bericht door John »

Toch even een bedenking bij remblokjes. Of ze nu duur betaald of goedkoop zijn doet hier wijnig ter zake. Waar het mij om gaat is de hardheid van de samenstelling. Soms vind je remblokken die iets te hard zijn voor de BMW schijven, die een mengeling zijn van roestvrij staal en Brons of Messing. Met als gevolg dat je remschijven eerder slijten dan normaal. En die schijven kosten ietsje meer dan die remblokjes! :wink:
Plaats reactie