Toch nog even een kleine opmerking....
Hetgeen we op tv zagen was eigenlijk een verkoper van flitsapparatuur, in dit geval Zwitserse makelij. Digitaal spul, zowel de meting als de camera zouden digitaal uitgevoerd zijn, wat best kan natuurlijk. Dat er digitale palen gaan komen staat als een ... euh paal boven water, dat het deze palen zullen zijn betwijfel ik sterk.
Zou deze paal de metrologische dienst al gepasseerd zijn ?
Zou er al een homologatie-attest zijn ?
k'Betwijfel het sterk, het bestaan van deze palen is mij gekend, het verdelen hier in België slaat me met verstomming. Zelfs op de INFOPOL beurs was deze paal nergens te bespeuren, terwijl er toch een 5-tal verschillende digitale jongens aanwezig waren, en niet van de minste.
De nieuwe MultanovaC voor de Federale is al gekend, zowel vaste als mobiele opstelling, de Gatso-kast maakt nog altijd het meeste kans op homologatie. De nieuwe digitale ziet er exact hetzelfde uit als zijn analoge vriendje, enkel het camera-werk verschilt. Een stap verder zelfs, er zijn al testen mee gedaan op de openbare weg, niet op een door reclame-jongens afgehuurd vliegveld.
http://www.flitsservice.be/cm_php/main_repo.php?id=125