havenroute

Op dit Forum kan u terecht met vragen en informatie uitwisselen over weekends, korte trips en reizen.
Er is een extra sub-forum bij met Reisverslagen.

Moderator: GVN

Forumregels
Indien u uw reisverslag na verloop van tijd gearchiveerd wil zien in het "Reisverslagen Forum", stuur een PB naar een moderator.!
Plaats reactie
promig600
Berichten: 60
Lid geworden op: 19 sep 2005, 21:40
Contacteer:

havenroute

Bericht door promig600 »

vandaag de havenroute van op de motorsite.be gereden .
het begon al met een boete in de craeybeckx voor het oversvhrijden van de witte lijn " 150 euro " .
de route zelf viel ook niet zo mee , veel lichten , slechte wegen en van het water krijg je maar af en toe iets te zien of je moet over de dijk gaan zien .
het is wel eens interesant om al die grote bedrijven te zien , an als je eens een uurtje niet weet wat doen .
dat het maar rap 23 mei is , here we com schottich
WimLT
Berichten: 6760
Lid geworden op: 14 jun 2006, 18:29
Locatie: Sint Job in't Goor
Contacteer:

Re: havenroute

Bericht door WimLT »

Je moet vooral even halthouden op het marktplein van Oud Lillo en en terrasje doen, dan is je namiddag al véél geslaagder 8-)
Bist Du nicht glücklich und fühlst Dich nicht wohl, pack' Deine Sachen und fahr' nach Tirol !

Ich sitze hier und trinke Bier und wäre doch so gern bei dir ! Großes Sehnen, großes Hoffen, kann nicht kommen, bin besoffen.

to WimLT's little second-hand motorshop Afbeelding
Shulty
Berichten: 1447
Lid geworden op: 06 okt 2004, 23:55
Woonplaats: Gooreind / Wuustwezel
Locatie: Gooreind / Wuustwezel

Re: havenroute

Bericht door Shulty »

Ik dacht ook al wanneer ik de route in M&T zag...wa hebben ze er nu van gemaakt :roll: Alleen de twee grote verkeersadres komen aan bod, en doe dit aub niet in de week...ze rijden je van je sokken!!!

Beter is in feite de haven van Kallo, mooie asfalt en meer open, je krijgt er meer water te zien, en je kan er ineens nog wat mooie polderwegen bijnemen...ook beter alleen in't weekend!!!

Afbeelding

Grts,
Peter
R1150GSA '04
R1200GSA '10
Plaats reactie