E1 parkeerverbod

Op dit Forum kan u terecht met algemene vragen.

Moderator: GVN

Plaats reactie
GSMax
Berichten: 1219
Lid geworden op: 30 apr 2009, 12:41
Woonplaats: Lier
Locatie: Antwerpen

E1 parkeerverbod

Bericht door GSMax »

Dus parkeren verboden, maar stilstaan toegelaten. Kan er iemand me zeggen wat men juist verstaat onder stilstaan toegestaan :?: Hoelang mag men zittende in zijn wagen, stilstaan :?:
Grtz
Marc

Success Only Comes With Failure
tommeken
Berichten: 324
Lid geworden op: 09 jul 2011, 14:34
Locatie: Wetteren City

Re: E1 parkeerverbod

Bericht door tommeken »

E. Parkeerverbod.
Dit bord geldt alleen voor de zijde van de weg waar dit bord geplaatst is.
Als dit bord is geplaatst mag je ook niet in de berm parkeren. De berm hoort ook bij de weg.
Als dit bord is geplaatst, mag je wel even stilstaan om passagiers te laten in- en uitstappen. Ook mag je hier goederen laden en lossen.Aan de andere zijde van de weg mogen wel voertuigen geparkeerd worden, mits dit ook niet verboden is.

Borden zijn in beginsel haaks ten opzichte van de wegas geplaatst. Voor dit bord is een uitzondering gemaakt. Deze borden kunnen evenwijdig aan de wegas geplaatst zijn. Al dan niet voorzien van een onderbord met een pijl in de richting van het wegvak waarvoor het verbod geldt.
Op rijbanen met verkeer in twee richtingen is dit bord zodanig geplaatst dat de verboden voor verkeer in beide richtingen waarneembaar zijn. Hiertoe mag het bord, mits voorzien van een onderbord waaruit begin of eind van het parkeerverbod blijkt, evenwijdig aan de wegas worden geplaatst.
Door middel van een onderbord kan aangegeven worden dat het bord alleen van kracht is gedurende de op het onderbord aangegeven dagen en/of uren.
Door middel van een onderbord kan het bord voor bepaalde voertuigcategorieën van toepassing worden verklaard, of kan aangeduid worden voor welke categorieën het verbod niet geldt.
Het bord kan ook als zone gebruikt worden. Dan geeft het zonebord aan dat het verboden is om binnen de zone te parkeren, uitgezonderd op voor het parkeren bestemde weggedeelten.
[b]"I generally avoid temptation unless I can't resist it."
BMW 1200 GSA LC + + HUSQVARNA TE310 R + + YAMAHA Scorpa 250[/b]
GSMax
Berichten: 1219
Lid geworden op: 30 apr 2009, 12:41
Woonplaats: Lier
Locatie: Antwerpen

Re: E1 parkeerverbod

Bericht door GSMax »

Merci 8-)
Grtz
Marc

Success Only Comes With Failure
Plaats reactie