Street Pilot III route

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen rond GPS, de werking en de installatie ervan.

Moderator: GVN

Plaats reactie
Benj
Berichten: 47
Lid geworden op: 23 mar 2006, 13:00
Locatie: Kortrijk

Street Pilot III route

Bericht door Benj »

Hallo,
Met mijn Street Pilot III heb ik een route uitgestippeld met PC en overgezet op de GPS. In de routebepaling heb ik 'vermijd tolwegen' aangevinkt.
Weet er nu iemand of hij hiermee de autostrades in Zwitserland (wegenvignet...) ook zal vermijden ?
Ik vertrek nu zaterdag. En ben dus wel een beetje laat met mijn vraag ...
Dank voor alle info !
Benj,
dirk bruijns
Berichten: 432
Lid geworden op: 02 feb 2005, 07:53
Locatie: 2845 Niel
Contacteer:

Bericht door dirk bruijns »

De SPIII neemt de volledige route aan zoals je hem op je PC hebt gefrabriceerd, ongeacht de eigen instellingen van het toestel qua tolwegen etc. Als het kaartmateriaal op de PC hetzelfde is, als op het toestel, zal de route die je maakt op PC er op je toestel exact hetzelfde uitzien.

De instellingen in Mapsource worden gebruikt als je een route maakt/herberekent op je PC, de instellingen op het toestel worden enkel gebruikt als het toestel zelf een route begint uit te rekenen.
(of verkeerd gereden, herbereken, of van route).
Benj
Berichten: 47
Lid geworden op: 23 mar 2006, 13:00
Locatie: Kortrijk

Bericht door Benj »

Dank voor vlugge antwoord!
Hiervan was ik mij reeds grotendeels bewust.
Maar wat ik eigenlijk wilde weten is of hij het land Zwitserland (met zijn vignet) ook meerekent als betalende autosnelwegen (tolwegen). Of dit dus gelijkgeschakeld wordt met een land waar je op de autosnelwegen zelf betaalt (vb Frankrijk) ?
Dank,
Benj,
dirk bruijns
Berichten: 432
Lid geworden op: 02 feb 2005, 07:53
Locatie: 2845 Niel
Contacteer:

Bericht door dirk bruijns »

Ik weet het niet ... geen ervaring met Zwitserland. Buiten hier en daar een colleke buiten categorie, heb ik nog geen route's gereden.
Rasse
Berichten: 351
Lid geworden op: 29 sep 2004, 22:44
Locatie: Balen-Wezel
Contacteer:

Bericht door Rasse »

Nope , de Zwitserse Autobahn wordt niet als een tolweg gezien. Dus Truusje zal je heel gewillig langs het vignettenkantoor sturen.
a me mo weg zen
K1100LT'96 -> K1100LT '98 - Maico 320 GS
Afbeelding
Plaats reactie