Ik heb zopas een 650 gs besteld en ben nu aan het uitzien naar geschikte kleding, maar zat toch met een aantal vragen.
Ik heb motorkleding gevonden uit goretex, dus waterdicht. maar daar zit geen mogelijkheid aan om in de zomer extra verluchting te geven door open te ritsen of zo.
Daarnaast is er ook veel motorkleding die ge wel kunt openzetten, maar daar zit een uitneembare goretex voering in. Als het regent, wordt die jas/broek dan niet erg zwaar? als de goretex voering met een afzonderlijk jasje is, is dat dan nog voldoende om droog aan te komen?
Wat gebruiken jullie? Want volgens de verkopers is alles goed, en zweet ge niet zolang het maar goretex is
Motorrijden is vooralsnog geen passie, maar voornamelijk woon-werk verkeer, dus het moet liefst dienen voor het ganse jaar.
Ik had gehoord dat er in de buurt van St-Niklaas een winkel was die gespecialiseerd is in overjaarse kleding, weet er iemand waar deze ergens is?
grtjs, danny






