Probleem HELP

Op dit Forum kan u terecht met specifieke vragen rond GPS, de werking en de installatie ervan.

Moderator: GVN

Plaats reactie
GSke
Berichten: 22
Lid geworden op: 27 jan 2005, 20:11
Locatie: Langdorp

Probleem HELP

Bericht door GSke »

Heb zopas een 2610 aangeschaft. Probleem is het volgende :
Ik laad een route in mapsource, rit Voeren van M&T, en deze komt daar mooi in te staan. Nu stuur ik ze naar de GPS, samen met de juiste geselecteerde kaartgebieden.
Als ik nu deze route oproep in de GPS, krijg ik steeds de melding "Deze route stemt niet overeen met beschikbare kaarten".
De route zit wel in de buurt maar loopt helemaal fout.

Als ik nu vanuit een lege mapsource alles upload vanuit de GPS, dan klopt de route op de PC weer perfect !

Wat zou dit toch kunnen zijn ?
Alvast dank voor alle hulp.
john lt
Berichten: 64
Lid geworden op: 26 jan 2005, 20:11
Locatie: hasselt

help

Bericht door john lt »

beste,
je moet op je pc eerst de kaarten of gebieden die je
wil inladen aanvinken en dan overzetten naar gps
is maar sugestie (ben zelf ook maar pas begonnen
met gps) er zijn op dit forum genoeg mensen met ervaring
op dit gebied.
groetjes johny :wink: :wink:
bmw forever
Wie je bent is belangrijker,dan wat je hebt
®win
Berichten: 2302
Lid geworden op: 28 sep 2004, 16:36
Woonplaats: Republiek Hollands Midden
Locatie: Republiek Hollands Midden
Contacteer:

Bericht door ®win »

Routes en kaarten hoef je niet tezamen te laden. Ik zou eerst de kaarten op de CF kaart zetten. Afhankelijk van de grootte van de CF kaart kun je tamelijk veel kaarten laden. Ik heb zelf 512 MB en kan de gehele Benelux, een groot deel van wat voorheen West-Duitsland was en een deel van Noord-Frankrijk laden. Dan heb ik nog ruimte over. Laad de kaarten met 'route-calculation data'. Als je een nieuw kaartdeel laad in je GPS, dan worden de andere reeds geladen kaarten gewist!

De routes worden - net als waypoints en andere routepunten - niet op de kaart opgeslagen, maar zitten in een ander geheugen van de GPS. Daarom kun je deze best separaat laden.

Dat in MapSource op de PC de route goed draait, komt omdat daar alle kaarten altijd beschikbaar zijn.
Groet,
Erwin

uoᴉʇᴉpƎ Sꓨ sɹɐǝ⅄ 0h ƖՇ0Շ ǝɹnʇuǝʌp∀ S⅁0𐑕ᘔƖᴚ + ᘔƖ0ᘔ ⊥ᴚ00ᘔƖᴚ
GSke
Berichten: 22
Lid geworden op: 27 jan 2005, 20:11
Locatie: Langdorp

Bericht door GSke »

De juiste kaartgebieden zitten er in. Als ik alles ophaal uit de GPS zit de route mooi in de rose geselecteerde kaartgebieden.
John
Berichten: 4594
Lid geworden op: 28 sep 2004, 12:59
Woonplaats: Essen
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Bericht door John »

Als je routes download of van iemand krijgt doorgestuurd MOET je ze eerst HERBEREKENEN op je pc. Dan pas laden naar je toestel. En dus enkel de routes hé! Geen maps of tracks. Nu zal het wél werken. Dit komt omdat routes die al wat ouder zijn gemaakt zijn in vorige versies van zowel kaartmateriaal als software. :wink:
fluppie
Berichten: 1095
Lid geworden op: 10 feb 2005, 10:06
Locatie: Rotselaar
Contacteer:

Bericht door fluppie »

maar één dingetje toe te voegen: let er bij het herberekenen op dat je routeinstellingen juist zijn. In de engelstalige versie: edit - preferences - routing: daar kiezen voor snelste weg en bij te vermijden (weet niet meer hoe dat in het engels was): snelwegen, onverhard, en U-turns

Veel succes met je super aanwinst
Philipe
GSke
Berichten: 22
Lid geworden op: 27 jan 2005, 20:11
Locatie: Langdorp

Bericht door GSke »

Yes !!! Dat was het, herberekenen op de PC !
Hartelijk bedankt voor jullie oplossing ! :D :D :D
John
Berichten: 4594
Lid geworden op: 28 sep 2004, 12:59
Woonplaats: Essen
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Bericht door John »

Graag gedaan! :wink: Als tegenprestatie zien we je graag verschijnen op ons Zeelandritje :D (ha jaa! Hoe meer zielen hoe meer vreugd'hé :lol: )
fluppie
Berichten: 1095
Lid geworden op: 10 feb 2005, 10:06
Locatie: Rotselaar
Contacteer:

Bericht door fluppie »

GS ke let er op dat je waarschijnlijk veel kaartmateriaal uit je gps hebt verwijderd, zoals iemand anders het al schreef. Kijk dat maar even na, steek je geheugenkaart eventueel terug vol of je vind je weg niet op de rit van John naar Zeeland.

slaapwel
Philipe
Plaats reactie