motorvervoer

Op dit Forum kan u terecht met vragen en informatie uitwisselen over weekends, korte trips en reizen.
Er is een extra sub-forum bij met Reisverslagen.

Moderator: GVN

Forumregels
Indien u uw reisverslag na verloop van tijd gearchiveerd wil zien in het "Reisverslagen Forum", stuur een PB naar een moderator.!
Plaats reactie
GVN
Moderator
Berichten: 765
Lid geworden op: 10 okt 2004, 23:30
Locatie: 't Hageland

motorvervoer

Bericht door GVN »

Verre bestemmingen in combinatie met weinig tijd zijn niet evident.
Met de autotrein (DB) raak je al een eind, met Motour of Bike to Beach ook.
Maar als je naar Marokko, Griekenland of Turkije wil, moet je wellicht de motor met een boot opsturen en dan zelf nadien navliegen.

Heeft iemand daar ervaring mee/suggesties/adressen?

mvg
Nel mezzo del cammin di nostra vita...

R1250 RT 2021, Alpin weiss - R1100S Boxercup Randy Mamola
demito
Berichten: 930
Lid geworden op: 29 aug 2005, 09:07
Woonplaats: Overijse
Contacteer:

Bericht door demito »

In Marokko sta je op 1.5 dag vanuit Brussel (efkens doorbijten). Om dan al die kosten en moeite te gaan doen.

Je kan de moto laten overvliegen maar dat kost klauwen vol geld. Is wel de snelste en zekerste manier.

Je kan je moto op de boot zetten maar dan moet je die doorgaans inkisten en laten fumigeren (gasbehandeling tegen de biestjes :wink: niet zeker of dat voor Marokko moet ). Prijs is volume afhankelijk maar goedkoop is het niet. Let wel: prijzen varieren heel sterk, soms tot factor 3!. Weet dat je voor Marokko je tijd die je hebt uitgespaard met je moto te verschepen ruimschoots zal verliezen om je moto door de douane te krijgen (ware hel blijkbaar). Voor de tijdswinst moet je het echt niet doen. Tenzij je je motor naar Zuid Spanje verscheept en gewoon laat overzetten. Er zijn specifieke firma's die die klus voor jou kunnen klaren of je kan hem laten meegeven met een transportfirma (gewicht en volume)

Voor Turkije weet ik het niet maar voor Griekenland kan e.e.a. blijkbaar vlotjes verlopen. Het ligt tenslotte ook binnen de EU. Persoonlijk zou ik ook naar daar gewoon bollen. Zuiden van Italie, relax op de boot in Brindisi en de dag nadien de weg op. Dat maakt nu eenmaal deel uit van een dergelijke reis... Je bent een overlander of niet he :wink:

Ofwel motoren ter plaatse huren. In Marokko kan dat (doorgaans lichtere crossmotoren)

contact voor verscheping motos bij de firma Carga (Antwerpen): Guido Van Ballaert. Tel 03 543 9451 email : guido_van_ballaertATcarga.be
referentie: 2 motos enkele reis naar Santiago de Chili all in kost 750 EUR. Ik heb offertes gekregen tot 2000EUR :shock:
T
BMW 1150 GSA - KTM 640 Adventure - KTM 990 Adventure - Husqvarna 701 enduro
Afbeelding
stropke
Berichten: 520
Lid geworden op: 09 mei 2007, 09:18
Woonplaats: Sint-Amandsberg
Locatie: Oost Vlaanderen

Bericht door stropke »

Dit misschien http://www.treinreiswinkel.nl/autoslaap ... riekenland

Groeten uit Gent
Stropke :wink:
Fun....is not a straight line
arno v
Berichten: 6
Lid geworden op: 01 nov 2006, 13:18
Locatie: Stein NL

Bericht door arno v »

Ik stuur mijn motor altijd met vrachtwagen naar Spanje, en vlieg zelf naar Alicante werkt prima. Op internet naar transport bedrijf zoeken wat naar spanje rijdt, en prijs vragen.
bmw 1200gsa
Plaats reactie