Zijn er veel K-rijders hier die de plastiek cover al geplaatst hebben over hun ketting? Is het echt zo belangrijk om dit te doen en is er echt een groot risico dat de ketting kan overslaan?
Voor de kost van de bescherming moet je het allesins niet laten want dat kost nog geen 10 euro. BMW raadt wel aan om ook de joint van het koppelingshuis alsook alle bouten te vernieuwen. Deze kosten echter tesamen het vijfvoud van de plastiek beschermer.
Ik lees ook dat velen dat laatste (bouten en joint) niet vervangen hebben en nadien geen problemen gehad hebben. Wat is jullie mening hierover?
Ik heb de K1200GT ('06) nog maar een paar weken maar begin eigenlijk een beetje bang te worden van wat ik allemaal lees
Het enige "probleem" dat ik sinds een paar dagen heb is dat de motor bij deze temperatuur (-6graden) geen regelmatig toerental heeft bij het warm draaien. Nadien zakt hij wel weer naar 1000 toeren en blijft constant draaien. Ook durft de motor nog eens te "klakken" wanneer hij nog niet helemaal warm heeft. Ik vermoed dat dit allemaal met de koude te maken heeft en binnenkort wel zal over gaan