Plastiek op uitlaat

Op dit Forum kan u terecht met algemene vragen.

Moderator: GVN

Plaats reactie
Daniel Tempelaere

Plastiek op uitlaat

Bericht door Daniel Tempelaere »

Bij het binnenrijden in de garage is een platiek zak opgewaaid en aan de uitlaat blijven plakken.
Ik krijg dat goedje er zomaar niet af.
Heeft er iemand goede raad? Welk produkt gebruik je hiervoor?
Daniel
Daxje
Berichten: 49
Lid geworden op: 10 okt 2005, 22:01
Locatie: Ekeren, antwerpen

Bericht door Daxje »

je hebt een paar mogelijkheden


- moto even starten zodat je pijp terug warm wordt , zodat het plastiek terug malser wordt en dan er snel met een stuk keukenrol eraf halen(oppassen dat je je niet verbrand)

- het plastiek eraf polieren, maar best doe je dan ook de ereste mogelijkheid om jezelf toch al een deel van het werk te besparen
Arthur
Berichten: 147
Lid geworden op: 13 okt 2004, 20:49
Locatie: 2960 Brecht

Bericht door Arthur »

De uitlaat bevriezen met een speciaal spuitbus en dan de plastiek eraf borstelen, heb ik eens ergens gelezen.
Arthur
WouterRR
Berichten: 42
Lid geworden op: 29 sep 2004, 22:41
Locatie: Merelbeke

Bericht door WouterRR »

Ik heb ook zoiets meegemaakt, maar dan was het de mouw van m'n motojas die aan de uitlaatbocht was blijven plakken... Had de raad gekregen om de bochten met thinner en co te bewerken, maar veel bracht dat niet op. Uiteindelijk heb ik er gewoon mee doorgereden, en de plastiek was na één rit volledig verkoold, en kon je dat van de buizen afwrijven met een vod. Nadien was er nog altijd wel een doffere plek te zien, maar dat kan je misschien met polieren of zo wegwerken. Succes!
Groeten - Wouter
Plaats reactie